Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zimní sporty > Hokej > Hokejové helmy >

Helma Nike Bauer HH 8500

Helma Nike Bauer HH 8500

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Helma Nike Bauer HH 8500 není známa.

 

Popis produktu Helma Nike Bauer HH 8500: Maximální ochrana, minimální hmotnost, dokonalá fixace... tak je možné stručně a výstižně charakterizovat helmu Nike Bauer 8500, která se právem řadí mezi nejbezpečnější helmy na české i světové h... > více informací


Helma Nike Bauer HH 8500 - popis

nahoru

Maximální ochrana, minimální hmotnost, dokonalá fixace... tak je možné stručně a výstižně charakterizovat helmu Nike Bauer 8500, která se právem řadí mezi nejbezpečnější helmy na české i světové hokejové scéně! Maximální ochrana hlavy po celém obvodu je realizována třemi vrstvami - nejtvrdší polypropylenová část tlumí bezprostřední energii z nárazu, tepelně tvarovatelná pěnová vystýlka zajistí eliminaci tlaků helmy na hlavu a strategicky rozmístěné gelové polštářky se natvarují přesně polde tvaru Vaší hlavy a zajistí pevné usazení a dokonalý komfort. Spolehlivé usazení helmy na hlavě ještě násobí několik dílčích faktorů. Jedním z nich je integrovaný mechanizmus, díky kterému lze rychle a efektivně přizpůsobit velikost helmy vaší hlavě. Systém je realizován pomocí drobných páček po stranách helmy, které stačí uvolnit, upravit helmu na požadovanou velikost, a opět zajistit. Helma je vybavena ergonomickými průhlednými kryty uší, které zajišťují maximální ochranu a pohodlí bez nepříjemného tlaku v oblasti uší. Navíc je helma opatřena postranním systémem EPP, který eliminuje pohyb a otáčení helmy na hlavě při dopadu či při kontaktu se soupeřem. Převratnou novinkou je patentovaný systém ochrany zátilku systémem Occipital Lock, který navíc fixuje usazení helmy na hlavě. Velká pozornost byla při vývoji věnována systému odvětrávání, který patří k těm nepropracovanějším na trh.

Výrobce Bauer

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Helma Nike Bauer HH 8500 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Hokejové dresy nebo Brankářské kalhoty, Hokejové tašky, Hokejky.

Nejlevnější Helma Nike Bauer HH 8500 akční ceny - Levné Helma Nike Bauer HH 8500

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Helma Nike Bauer HH 8500 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Helma Nike Bauer HH 8500 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hokejové helmy.